Wokalistka disco polo pozuje nad polskim morzem w skąpym bikini! Wow co za figura, fani zalewają artystkę komentarzami!

 Wokalistka disco polo pozuje nad polskim morzem w skąpym bikini! Wow co za figura, fani zalewają artystkę komentarzami!

Elwira Matysiak znana wszystkim jako Casandra, która od 2011 roku rozpoczęła swoją muzyczną przygodę z disco polo. To właśnie wtedy ukazał się jej pierwszy autorski krążek w stylu muzyki dance „Diablica”. Gwiazda wylansowała mnóstwo hitów, które cieszą się ogromną sympatią fanów. Hity takie jak, “Nie ma brzydkich pań”, czy “Raj” zajmowały czołowe miejsca na wielu listach przebojów!, a artystka wciąż święci triumfy na scenie muzycznej.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych wokalistka opublikowała zdjęcie ze swojego urlopu nad morzem Bałtyckim. I chodź na pierwszy rzut oka fotka wydaje się dość zwyczajna to całą uwagę przykuwa figura artystki. Elwira chętnie pokazuje wielbicielom kadry z urlopu czy chwil spędzonych z najbliższymi, nie brakuje też publikacji dotyczących jej działalności zawodowej. Ostatnio piosenkarka połączyła przyjemne z pożytecznym. Na jej Instagramie pojawiło się słoneczne zdjęcie, na którym Casandra pozuje w bikini i przy okazji zadaje pytania swoim słuchaczom.

Najnowsze posty, na których piosenkarka odsłania więcej niż zazwyczaj, spotkały się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem fanów. Pod publikacjami pojawiło się wiele komplementów:

  • Przepiękna jesteś Słoneczko,
  • Jesteś piękna kobietą o pięknych kobiecych kształtach,
  • Pięknie wyglądasz,super figura

Related post