Uwielbiana wokalistka disco polo wyszła za mąż! Ten najpiękniejszy dzień zapamięta na całe życie!

 Uwielbiana wokalistka disco polo wyszła za mąż! Ten najpiękniejszy dzień zapamięta na całe życie!

Ślub to ceremonia na którą całe życie z pewnością czeka niejedna kobieta. Te piękne chwile nadeszły również w życiu Jesiki Piętak która wczoraj powiedziała sakramentalne TAK! Jej wybranek nosi imię Paweł i według wielu fanek artystki jest bardzo przystojny.
Z pewnością wielu mężczyzn którzy słuchali utworów „Wytatuowany w sercu”, „Mapa marzeń”, oraz „Chwytaj chwilę” nie spodoba się ten fakt że piękna wokalistka nie jest już do wzięcia.

Jesika na swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze swojego ślubu z pawłem Wysotą. Na zamieszczonej fotografii można było zobaczyć kreacje nowożeńców. Piosenkarka założyła przepiękną koronkową białą suknię z brzoskwiniowym akcentem. Obowiązkowo też musiał pojawiać się długi welon. W dłoni natomiast panna młoda trzymała bukiet z czerwonymi różami. Ukochany artystki postawił na ciemnoniebieski garnitur w którym prezentował się niezwykle przystojnie. Po ceremonii para wraz z zaproszonymi gośćmi bawiła się na weselnym przyjęciu zorganizowanym w Hotel-Restauracja Koral w Wieliczce.

Życzymy wam kochani mnóstwa miłości i ogrom szczęścia na nowej drodze życia. Aby każdy dzień był pełen miłości i wspólnych chwil.

A już jutro kolejna nowość od Jesiki „Budzi nas miłość” na kanale Folk.

Related post