Nowość od legendarnego wokalisty muzyki disco polo. Bobi zrealizował nowy teledysk, który największego twardziela złapie za serce.

 Nowość od legendarnego wokalisty muzyki disco polo. Bobi zrealizował nowy teledysk, który największego twardziela złapie za serce.

Bobi kolejny raz dowiódł, że mało kto tak jak on potrafi śpiewać o prawdziwej miłości.

Dariusz Mata to wokalista, który w 97 roku zasłynął utworem pt. „Szesnaście Lat”. Od tamtego czasu artysta aktywnie koncertuje i wydaje nowe utwory. Ostatnia ballada doczekała się właśnie poruszającego teledysku!

Oficjalna premiera ballady „Dwa serca” miała miejsce 12 lutego w samo południe. Na ten moment fani czekali z niecierpliwością, zresztą jak na każde poprzednie nowości Bobiego. Cały klimat utworu, teledysk i chwytający za serce tekst sprawi, że nawet największy twardziel uroni łzę.

Chodź najpiękniejsze utwory o miłości to te „stare” kawałki Darek po raz kolejny pokazał klasę. W obecnym świecie, kiedy śpiewa się różnorakie piosenki, które może i wpadają w ucho, ale kompletnie nie mają sensu, ciężko o prawdziwy, niekomercyjny tekst, który wyciska łzy. Jednak jak widać prawdziwi artyści wciąż wiedzą jak zadowolić swoich fanów. „Dwa serca” to fantastyczna piosenka ujmująca szczerością i siłą uczuć, która emanuje z każdego słowa. Utwór oparto na cudownych akordach fortepianu, którym oczywiście później wspaniale wtóruje niezwykły wokal Bobiego. Charakteru dodaje teledysk, który dzięki zimowemu krajobrazowi pozwala poczuć się jako by piosenka opowiadała właśnie twoją historię. W dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy zapracowani, zajęci obowiązkami, poddajemy się pewnej rutynie. Czasem jesteśmy w stanie przegapić prawdziwą miłość na którą czeka chyba każdy z nas. Czyżby i sam artysta przeżył taką właśnie miłość?

Jeżeli nie miałeś okazji usłyszeć niedawnej premiery Bobiego zapraszamy na nasz portal.

Related post