Faster z muzyczną nowością. „BEEMA ma mocne szansę zostać hitem tej wiosny!.

 Faster z muzyczną nowością. „BEEMA ma mocne szansę zostać hitem tej wiosny!.

Po „Audi w LPG”, „Becie w benzie” i „Do Fury (Diri diri dam)” wlatuje kolejny kawałek grupy Faster o tematyce motoryzacyjnej.

Zespół FASTER powstał w 2008 roku w Olsztynie, a jego skład nie uległ żadnej zmianie. Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko od samego początku tworzą zgrany duet i tak jest do dziś. Debiutancki teledysk „Seniorita” przyniósł chłopakom ogromną popularność. Ich kawałek od początku był emitowany we wszystkich telewizjach grających muzykę disco polo. W listopadzie 2016r. zespół nagrał teledysk do piosenki „AUDI W LPG”. Singiel pokrył się potrójną platyną, a na portalu YouTube obejrzało go ponad 56 milionów osób. Ostatnia premiera miała miejsce niespełna sześć miesięcy temu, a już obejrzano ją prawie 2 miliony razy. To ogromny sukces na który sami zapracowali.

Panowie nie zwalniają tempa i już jutro odbędzie się oficjalna premiera kolejnego singla pt. „Beema”. Po zapowiedziach w social mediach śmiało możemy stwierdzić, że Paweł&Paweł stworzyli kolejny motoryzacyjny numer. Energetyczne brzmienie, mocny tekst i różnorodne opinie – czy piosenka ma szansę stać się hitem tej wiosny?. Okaże się już jutro. A tymczasem łapcie małą zapowiedzieć i koniecznie dajcie znać czy wam siedzi czy nie.

Related post