Wokalistka disco polo podbija Tik-Toka. Euphoria nie zwalnia tempa w rozwijaniu swojej kariery.

 Wokalistka disco polo podbija Tik-Toka. Euphoria nie zwalnia tempa w rozwijaniu swojej kariery.

Euphoria to przepiękna artystka, która już w dzieciństwie marzyła o karierze piosenkarki. Obecnie realizuje swoją pasję jako wokalistka, a jej kreatywną twórczość docenili fani na TikToku.

Media społecznościowe to ideale miejsce do zdobycia popularności. W ostatnich latach do najciekawszych aplikacji można bez wątpienia zaliczyć TikTok. Na portalu można publikować krótkie filmiki, tworzyć wirale, obserwować innych i wspólnie nagrywać materiał.

Jakiś czas temu na łamach naszego portalu pisaliśmy wam o wielkim powrocie Agnieszki występującej pod pseudonimem Euphoria Star. W świecie muzycznym artystka zaistniała w 2017 roku z utworem „Powiedz jak” i od pierwszych chwil zdobyła serca fanów. Mimo, że świat disco polo nie zapomniał o tej pięknej i utalentowanej wokalistce swoją popularność trzeba było zdobyć na nowo.

Piosenkarka aktualnie ciężko pracuje nad płytą, która być może ukaże się jeszcze w tym roku. Lecz pomiędzy rodziną, koncertami a pracą w studiu znajduje czas na nagrywanie rolek i filmów. Agnieszka często podkreśla w rozmowach z dziennikarzami, że tańczyć uwielbia. Tą umiejętnością – poza występami scenicznymi – chwali się również na swoim koncie na TikToku. Artystka zachwyca nie tylko swoim profesjonalizmem przed kamerami, ale także urodą i idealną figurą. Fani byli zachwyceni jej talentem i nie szczędzili pochwał oraz komplementów. Czy to oznacza, że Agnieszka znalazła sposób na zwiększenie swojej ilości odbiorów ? – wszystko wskazuje że tak.

Sami zobaczcie jaki content stworzyła wokalista nam przypadł do gustu, a wam?

@euphoria.star

Nie bój sie zaryzykować… Bo nigdy nie dowiesz się… Czy było warto!!! #dlaciebie #tiktok #foryou

♬ dźwięk oryginalny – user4375767573477

Related post