Zaskakujące pytanie Sandry S. Artystka szykuje tajemniczą niespodziankę!.

 Zaskakujące pytanie Sandry S. Artystka szykuje tajemniczą niespodziankę!.

Sandra S to artystka, która weszła na scenę muzyczną pewnym krokiem wierząc we własny sukces. Kilka dni temu w social mediach wokalistki pojawił się wymowny wpis fani tylko na to czekali.

Szefowa bo taki przydomek dali Sandrze słuchacze, nie przestaje zaskakiwać. Pomimo tego, że bardzo ceni sobie swoją prywatność na co dzień z chęcią dzieli się wszystkim co dotyczy jej twórczości. To skromna, niezwykle utalentowana wokalistka i kompozytorka, która ma własny styl i hipnotyzujący głos, a na koncie już kilka muzycznych sukcesów.

Na facebookowym profilu Sandry pojawiła się fotografia, do której opis zaciekawił fanów. < Szykuje dla was niespodziankę, Oj będzie sztosik> samo zdjęcie niewiele wyjaśniło lecz my znamy odpowiedz. Artystka po raz kolejny zawitała w zaprzyjaźnionym studiu muzycznym by popracować nad kolejnymi nowościami. W rozmowie z portalem zdradziła, że bardzo ważne dla niej jest to, z jakimi ludźmi pracuję. Ten ładunek energetyczny, kiedy wchodzi do studia i kiedy dzielimy się swoimi pomysłami, mając burzę mózgów wtedy się dzieje magia. Każdy nowy utwór to nowe wyzwanie większe ambicję by kolejny numer był jeszcze lepszy od poprzedniego, uwielbia eksperymentować co przekłada się na zaskakujące brzmienia.

I tym razem wizyta zakończyła się sukcesem, nagranie wokali do dwóch nowych utworów plus dość mocny zarys kolejnej produkcji. Na to wszystko jeszcze chwile będziecie musieli poczekać ale efekt końcowy napewno będzie zaskakujący. Przecież to nie pierwszy raz gdy Sandra S zaskoczyła swoich odbiorców.

Czekamy więc z niecierpliwością a Szefowej życzymy kolejnych sukcesów.

Related post