„Oczy najpiękniejsze” gorąca premiera na zakończenie lata! Na takie utwory czeka cała Polska!

 „Oczy najpiękniejsze” gorąca premiera na zakończenie lata! Na takie utwory czeka cała Polska!

Cristo Dance to pseudonim artystyczny Krzysztofa Zielińskiego utalentowanego wokalisty, który z ogromną pasją spełnia się jako muzyk. Ten, kto zna artystę osobiście potwierdzi, że jest to człowiek pełen pasji i zaangażowania w to co robi. W swojej muzycznej karierze zespół ma na koncie już kilkanaście świetnych utworów. „Kochaj i tańcz”, „Moja kochana”, „Jesteś najpiękniejsza” czy „Dziewczyna z tamtych lat”.

Kilka dni temu w sieci ukazała się kolejna premiera Cristo Dance „Oczy najpiękniejsze”. Letni klimat teledysku i muzyka, która łatwo wpada w ucho sprawia, że numer szybko zdobył uznanie odbiorców. Liczne komentarze i niezła ilość wyświetleń w niespełna 3 dni od premiery potwierdza fakt, że rytmiczne i taneczne utwory to przepis na sukces.

Czy Cristo Dance ma szansę ostro namieszać w branży disco polo?! Jeżeli każdy kolejny utwór będzie tak dobry jak „Oczy najpiękniejsze” to zdecydowanie tak. Dla tych co przegapili premierę publikujemy utwór na łamach naszego portalu. Dajcie koniecznie znać jak wam się podoba!

Related post