Ciężkie chwile w życiu wokalistki. Sandra S straciła bardzo bliską osobę. Fani po raz kolejny okazali jej ogromne wsparcie!.

 Ciężkie chwile w życiu wokalistki. Sandra S straciła bardzo bliską osobę. Fani po raz kolejny okazali jej ogromne wsparcie!.

Sandra S chodź jest niezwykle otwartą osobą nie należy do grona tych, którzy dzielą się wszystkimi szczegółami ze swojego życia. Choć artystka jest aktywna w socialmediach informacje dotyczące spraw prywatnych raczej zachowuje dla siebie. Jednak teraz gdy przeżywa trudne chwile już dłużej nie mogła dusić tego w sobie. Jak sama wyznała, straciła bliską osobę – przyjaciela, z którym spędziła wiele pięknych chwil. Dla gwiazdy to niezwykle bolesny cios. I chodź miało to miejsce kilka miesięcy temu nikt z otoczenia nie wiedział z czym boryka się na co dzień wokalistka. Uśmiechnięte zdjęcia, kolejne premiery a w sercu niewyobrażalny smutek.

Mogłoby się wydawać, że Sandra ma życie usłane różami. Sława, pieniądze i dobra materialne jak sami widzicie to jednak nie wszystko. Odejście bliskiej osoby to nie jedyna smutna informacja z życia artystki. Ona sama w ostatnim czasie zmagała się też z problemami zdrowotnymi, które mocno zaniepokoiły jej fanów. Jednak królowa to twarda sztuka i za ogromnym wsparciem swoich słuchaczy szybko wróciła do formy.

W planach są już kolejne premiery również w wersji audio co ogromnie cieszy sympatyków twórczości Sandry S. Fani piszą wprost, że zawsze w każdej sytuacji może ona liczyć na ich całkowite wsparcie. To bardzo ważne by w beznadziejnych sytuacjach mieć wsparcie drugiej osoby. Mamy nadzieje, że ze zbliżającym się nowym rokiem z życia Sandry odejdą wszystkie złe troski a wasza królowa powróci pełni nowych pomysłów i kolejnych hitów.

Related post