Tak czasem w życiu bywa coś się kończy, a coś się zaczyna! Artysta podziękował za wiele lat współpracy i zapewnia że jeszcze o nim usłyszycie.

 Tak czasem w życiu bywa coś się kończy, a coś się zaczyna! Artysta podziękował za wiele lat współpracy i zapewnia że jeszcze o nim usłyszycie.

Przygoda Maćka Nowaka z tańcem zaczęła się 15 lat temu. Tańczył w Crazy Squad, Dynamic Squad, Atomic Freez, ScrabBeat i No Name. Jednak to przygoda, którą rozpoczął z After Party spowodowała, że usłyszał o nim świat. Do zespołu włocławianin trafił przez znajomego. Manager zespołu Staszek Kuciński zadzwonił, bo potrzebował tancerza na koncert. To były pierwsze koncerty zespołu i nikt nie myślał, że to się tak rozwinie. Jenak po tych wszystkich wspólnie spędzonych latach nadszedł czas na zmiany. Kilka dni temu Maciek poinformował wszystkich, że na ten moment przygoda z After Party dobiegła końca.

Moi drodzy kawał historii tanecznej za mną. Od występów na dużych scenach na końcu świata🗽 po scene z dywanu w miejscowości X🏘Od występu dla kilku osób👨‍👩‍👦‍👦 po widownię kilkudziesięcio tysieczną🏟. Po 8 latach postanowiłem zakończyć współpracę z zespołem After Party.Dziękuję wszystkim których spotkałem w tym pięknym czasie na swojej drodze. Ze sceny jeszcze nie schodzę więc nie mówię że kończę z tańcem🤸‍♂️. Pozdrawiam mordzie👊💪👌

Niestety nie każdy zgadza się z podjętą przez tancerza decyzją lecz jest ona definitywna co nie oznacza, że nie zobaczymy go już na scenie. Maciej ma już plany na przyszłość i wie co chce robić. Przypomnijmy, że jest on nie tylko świetnym artystą ale i niezłym mechanikiem samochodowym. W ostatnim czasie jego nową pasją jest renowacja tapicerki skórzanej i nawet ostatnio był na szkoleniu by udoskonalać swoje umiejętności.

No nic tak w życiu bywa coś się kończy, a coś zaczyna cała redakcja DiscoNews.pl życzy ci powodzenia i czekamy na twoje występy. Rozwijaj skrzydła i leć wysoko.

Fpytke Show w Jungla Gdańsk 😎🌴Dzięki współpracy z ADT team#show #club #bar #gdansk #trojmiasto #sopot

Opublikowany przez Fpytke Poniedziałek, 28 czerwca 2021

Related post