„Jak Kocha To Wróci” niezwykle intymne wyznania w premierowym utworze Beathris. Takie utwory kochają słuchacze!

 „Jak Kocha To Wróci” niezwykle intymne wyznania w premierowym utworze Beathris. Takie utwory kochają słuchacze!

Rozstanie to jeden z ciężkich momentów w naszym życiu, kiedy przechodzimy przez istny, życiowy rollercoaster. Nic więc dziwnego w tym, że temat ten stanowi inspirację dla artystów. Sięgający do swoich przeżyć wokaliści, chcą opowiedzieć historię miłosnego zawodu poprzez te kilka minut.

Wśród repertuaru muzyki disco polo znajduje się wiele utworów, które zapisały się w historii tego gatunku muzycznego. Wiele z nich ma na swoim koncie ogromne sukcesy i miliony wyświetleń teledysków. Czy premierowy utwór Beathris ma szanse trafić na listę hitów, które zapamiętamy na długo? zdecydowanie tak.

Nawet jeśli zerwałeś z kimś lata temu, niektóre utwory muzyczne są tak potężne, że mogą przenieść Cię do momentu, w którym kiedyś żyłeś słowami piosenki. Każdy z nas w swoim życiu miał moment gdzie wydawało się, że mężczyzna obok to ten na zawsze. Później przyszło rozczarowanie i rozstanie. Dla kobiety zawsze jest światełko w tunel o którym śpiewa artystka. Choćby nie wiem, jak bolało, jak bardzo byś cierpiała, nigdy tego nie rób, jeśli on już postanowił. Puść Go, a jeśli kocha cię naprawdę wróci… szybciej niż się spodziewasz. To nie tylko tekst piosenki, ale życie które samo pisze scenariusze nie zawsze wspaniałe.

W najnowszym numerze Beathris kolejny raz sięga do intymnych przestrzeni pokazując słuchaczom swoją wrażliwość i dojrzałość. W piosence wokalistka opisuje rozstanie z perspektywy osoby, która się z nim pogodziła. Takie utwory kochają słuchacze płynące prosto z serca. To ogromna szansa na to by ” Jak kocha to wróci” stała się hitem tej jesieni zgadzacie się z nami?!. Koniecznie zajrzyjcie na oficjalny kanał Beathris w serwisie YouTube i zostawcie ślad po sobie.

Related post