Koniec małżeństwa Kajry i Sławomira! Para wzięła rozwód!. Czy tak zakończy się miłosna historia w życiu gwiazd?.

 Koniec małżeństwa Kajry i Sławomira! Para wzięła rozwód!. Czy tak zakończy się miłosna historia w życiu gwiazd?.

Sławomir Zapała i Magdalena „Kajra” Kajrowicz są małżeństwem od ponad dekady. Uchodzą wśród fanów za zgrany duet muzyczny jak i partnerski. Para pobrała się w 2011 roku, a owocem ich małżeństwa jest syn Kordian. W zeszłym roku portale internetowe dość głośno opisywały spekulacje na temat rozpadu małżeństwa czyżby już wtedy mieli nosa?.

W mediach społecznościowych od kilku dni krążą zdjęcia Kajry z innym mężczyzną. Kim jest tajemniczy adorator ? to Mikołaj Roznerski. Znany aktor i bożyszcze kobiet wprost mówi, że coś łączy go z Magdaleną. Fani wstrzymali oddech i proszą o wyjaśnienia.

Przychodzimy więc z odpowiedzią spokojnie żaden rozwód nie wchodzi w grę. Zdjęcia te pochodzą z najnowszego singla Sławomira pt.”Kolorowy Film”. W ten sposób para odpowiedziała na różne spekulacje, które krążą w przestrzeni publicznej od kilku miesięcy. Premiera piosenki miała miejsce na żywo podczas Sylwestra z Dwójką. Natomiast teledysk pojawił się w serwisie YouTube dzień później i po kilku godzinach trafił na kartę na czasie.

Mocne sceny kłótni, rozwojowa historia, wspomnienia wspólnych lat to wszystko możecie zobaczyć już teraz na naszym portalu.

Zapraszamy wam do obejrzenia najnowszej premiery Sławomira i Kajry koniecznie zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

Related post