Plany i marzenia gwiazdy disco polo. Euphoria zdradza nam swoje postanowienia noworoczne!.

 Plany i marzenia gwiazdy disco polo. Euphoria zdradza nam swoje postanowienia noworoczne!.

Nowy Rok to czas postanowień i przyrzeczeń, które wielu z nas składa samym sobie. Podobnie czynią znane postacie z show-biznesu. I to właśnie specjalnie dla nas jedna z nich zdradziła nam, jakie są jej plany i marzenia na 2024 rok.

Agnieszka Czekaj po raz pierwszy stanęła na scenie w 2017roku, co pozwoliło jej obyć się z publicznością i zyskać doświadczenie sceniczne. Tego samego roku pojawił się jej debiutancki singiel „Powiedz Jak”, który otworzył jej drzwi do kariery muzycznej. Na kilka kolejnych lat wyjechała za polską granicę, a czas tam spędzony stał się dla niej ogromną inspiracją. Jej niedawny wielki powrót zainteresował nie tylko fanów ale i portale o tematyce muzycznej.

W związku z zakończeniem roku postanowiliśmy zapytać wokalistkę o plany na Nowy Rok. O to co powiedziała nam w prywatnej rozmowie Agnieszka – ” Za tobą premiera singla i klipu, przed Tobą wielki powrót. Na jakim etapie pracy jesteś? I czy masz już przygotowane kolejne utwory, które czekają, by się rozgościć na Spotify i Youtube?„.

– Tak, w końcu zebrałam się w sobie i światło dzienne ujrzą kolejne moje utwory. Jak wiecie ostatnie lata poświęciłam wychowaniu syna – lecz ten czas wykorzystałam na stworzenie nowych piosenek.

To kiedy dokładnie możemy się spodziewać premier?

– Kiedy? – To się jeszcze okaże, nie zaplanowałam konkretnych dat. Jednak mam już całkiem sporo gotowego materiału, którym będę się dzielić regularnie.

Czy uważasz, że 2024 rok będzie twoim rokiem? Co z koncertami?.

– Myślę nawet jestem przekonana, że tak to będzie mój rok. Co do koncertów kalendarz wciąż się zapełnia występuję też dużo za granicą dla Polonii, telefony nie przestają dzwonić. Mam już kilka terminów zarezerwowanych o których dowiecie się niebawem.

Dziękujemy Agnieszce za tą krótką lecz dość wyczerpującą rozmowę i życzymy powodzenia. Trzymamy kciuki za realizacje planów powodzenia.

Related post