Zmiany personalne w zespole Wpada w ucho”. Kto zastąpi Wiktorię czy panowie znaleźli nową wokalistkę?!

 Zmiany personalne w zespole Wpada w ucho”. Kto zastąpi Wiktorię czy panowie znaleźli nową wokalistkę?!

Trójka przyjaciół z Kielc i okolic, Wiktoria, Emil i Michał założyli zespół „Wpada w Ucho” w 2019 roku. Pod szyldem wytwórni Lemon Records wydali swój debiutancki utwór „Miłość”. Piosenka szybko zdobyła uznanie fanów i na dobre zagościła w mediach społecznościowych, jak również w muzycznych stacjach telewizyjnych. Te 2 lata chodź krótkie były bardzo pracowite co przełożyło się na ogromne sukcesy zespołu.

Jednak jak to w życiu bywa nie zawsze wszystko idzie tak jak zakładamy. Kilka dni temu zespół poinformował swoich fanów o zaistniałej sytuacji. Mianowicie Wiktoria postanowiła odejść z zespołu na dobre. Chodź fani nie kryją niezadowolenia wokalistka nie zmieni swojej decyzji. Powodem odejścia są sprawy prywatne w żaden sposób nie związane z zespołem. Panowie jednak nie rezygnują z dalszej przygody z muzyką wręcz przeciwnie Wpada w ucho” będzie dalej istnieć lecz z nową wokalistką.

Do zespołu dołączyła Adrianna Opałka piękna kobieta, a przy tym niespożyty wulkan energii. To właśnie z nią formacja dalej będzie się rozwijać, nagrywać nowe teledyski i koncertować. Życzymy Wiktorii powodzenia i trzymamy kciuki za Adriannę.

Related post