Z ostatniej chwili!. Lea brutalnie zaatakowana pod własnym domem. Traumatyczne chwile w życiu wokalistki!

 Z ostatniej chwili!. Lea brutalnie zaatakowana pod własnym domem. Traumatyczne chwile w życiu wokalistki!

Popularna wokalistka brutalnie zaatakowana! Nie uwierzycie kim była sprawczyni napaści.

O sprawie poinformowała nas sama artystka, która w wiadomości prywatnej opowiedziała nam historię całego zajścia. Okazało się, że zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w godzinach popołudniowych. Agata niczemu nie świadoma o tym co miało za chwilę się wydarzyć spokojnie wracała do domu.

Wchodząc po schodach do własnego mieszkania napadnięto Ją, a sprawczynią była sąsiadka mieszkającą w tym samym bloku. Ta nagle wyskoczyła zza winkla odgrażając się wokalistce. Lea próbowała załagodzić sytuację lecz stało się coś niewiarygodnego. Niebezpieczna kobieta rzuciła się z rękami w stronę artystki. Trzymając w ręku klucze próbowała zrobić krzywdę Agacie lecz ta broniąc się nie uniknęła obrażeń. Cała szarpanina skończyła się na kilkudziesięciu podrapaniach na całym ciele, mnóstwa dużych siniaków i wybitym palcu.

To jak się okazuje nie pierwsza taka sytuacja z sąsiadką. Jak wspomniała nam w rozmowie Lea prawdopodobnie ma ona problemy z psychiką, kilka dni przed napaścią waliła do drzwi odgrażając się, że mi zrobi artystce krzywdę. Sprawę oczywiście zgłoszono na policję, ale na efekty dochodzenia trzeba cierpliwie poczekać.

Nasuwa się tylko pytanie co kieruję tamtą kobietą w atakowaniu bezbronnej osoby. Przecież Agata to jedna z najbardziej miłych, ciepłych i niezwykle dobrych osób. Miejmy nadzieje, że ta ciężka emocjonalnie sytuacja szybko zostanie rozwiązana. Życzymy Agacie szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na dalsze informacje.

Related post