LEA idzie jak burza! Jej wersja „Szukaj mnie” w top 3 Bestlisty Radia VOX Fm!.

 LEA idzie jak burza! Jej wersja „Szukaj mnie” w top 3 Bestlisty Radia VOX Fm!.

Minęły dwa miesiące od premiery „Szukaj Mnie” w wykonaniu Lei, a utwór wciąż odnosi sukcesy. Już w momencie gdy jej interpretacja kultowej piosenki po raz pierwszy zabrzmiała w głośnikach w sieci zawrzało. Jednak to był dopiero mały początek tego co dzieje się teraz w życiu artystki.

Chodź Agata przygotowując wspólnie z Arkadiuszem Jasionowiczem swoją własną wersję „Szukaj mnie” miała małe obawy, okazały one się zupełnie bezpodstawne. Jak widać współpraca między tą dwójką zawsze jest owocna tak było i w tym przypadku. Cover w wykonaniu Lei z dnia na dzień stał się hitem. Obecnie znajduje się on na trzecim miejscu Bestlisty Radia VOX FM, a Agata kilka dni temu była gościem Przemka Sasowskiego.

Są takie utwory, które potrafią na dobre podbić Best Listę VOX FM i tak się w niej rozgościć, że nie wypadają z niej przez kilka notowań z rzędu. Tak było w przypadku kawałka „Szukaj mnie”, za którego cover odpowiada Lea, czyli Agata Zachariasz

czytamy na stronie Radio VOX FM

Jak widać czasem wystarczy jeden świetny pomysł by osiągnąć sukces i mieć swoje tak zwane 5 minut. Piosenkę w serwisie YouTube odtworzono już ponad 200 tys razy a ilość komentarzy wciąż rośnie. Ale to jak się okazuje dopiero początek tego co szykuje dla was artystka. Lea pracuje właśnie nad kolejnymi produkcjami na które warto czekać. Gratulujemy jej sukcesu i liczymy na kolejne na pewno o wszystkim będziemy was informować na bieżąco.

Related post