Królowa Tik-Toka jej utwór śpiewa już cała Polska!. Big Klamoty viralowym hitem!.

 Królowa Tik-Toka jej utwór śpiewa już cała Polska!.                Big Klamoty viralowym hitem!.

TikTok to aplikacja, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeszcze do niedawna największą grupę odbiorców stanowiły osoby w wieku 14-15 lat, a osoby powyżej 19 to pozornie tylko 10%. Jednak nie da się ukryć rosnącej siły tego medium społecznościowego. Jako platforma ma ona ogromny potencjał, nie tylko rozrywkowy, ale przede wszystkim marketingowy. Właśnie dzięki tej niepozornej aplikacji utwór Sandry S „Big Klamoty” przechodzi po raz kolejny sukces.

„Ta piosenka to głos całego pokolenia” – można przeczytać w komentarzach pod wideo na TikToku. Utwór który miał premierę rok temu stał się viralowym hitem ogarniającym internet. I chodź Sandra miała już swojego grono odbiorców teraz ta liczba diametralnie się zmieniła. Co ciekawe „Big Klamoty” śpiewają nie tylko młodzi ludzie ale i dojrzałe kobiety jak pani Tereska. Mało tego sam Piotr Kupicha z zespołu Feel czy Tribbs promują utwór na swoich Tik-Tokach.

@tribbs_music

Replying to @Nieobliczalny Patryk halo policja, proszę przyjechać na tiktoka 😩🚨

♬ original sound – Tribbs

Kolejnym sukcesem jest długo utrzymujące się pierwsze miejsce na liście Viral Top 50 na platformie Spotify.

Sandra zdecydowanie okazała się królową, kto by pomyślał że jej utwór przeżyje drugą młodość. Chodź my już dawno wiedzieliśmy że Szefowa odniesie sukces milion wyświetleń w serwisie YouTube tylko to potwierdza. Gratulacje no i czekamy na kolejne hity, a Sandrze życzymy powodzenia.

Related post