Sandra S znów na topie. Królowa bije rekordy popularności w sieci!

 Sandra S znów na topie. Królowa bije rekordy popularności w sieci!

Sandra S znów wzbudza ogromne zainteresowanie. Piosenkarka kolejny raz zachwyciła miliony. Big Klamoty” wciąż viralowym hitem.

Co roku na świecie powstaje wiele nowych trendów i tendencji, które mają nadzieję zdobyć serca osób zainteresowanych daną branżą. W powszechnym rozumieniu trend kojarzy się ze zjawiskiem, które jest ulotne, nieprzewidywalne oraz krótkotrwałe jednak nie w tym przypadku.

Nagrana w 2022 roku piosenka Sandry przeżywa viralowe życie po raz drugi. Najpierw na przełomie 2023 roku, gdy posłużyła na TikToku za podkład pod chętnie nagrywane wtedy taneczne klipy z hasztagiem #bigklamoty. Drugi raz od stycznia br. gdy jej nieco przerobiona wersja ponownie znalazła wielu fanów używających jej do krótkich filmów. Co ciekawe kilka dni temu można było ją usłyszeć w jednym z największych rozgłośni radiowych RMF FM.

To zdecydowanie kolejny wielki sukces w muzycznej karierze artystki. Nie da się ukryć, że wciąż pojawiające się nowości których nie brakuje na rynku „wygryzają” mało popularne utwory. Jednak tutaj Sandra nie ma się czego obawiać nie tylko Tik-Tok daje jej popularność. Co ciekawe jej utwory dość długo zajmowały pierwsze miejsca na liście przebojów Spotify, potwierdza to tylko jej rozpoznawalność wśród słuchaczy.

Chcecie zobaczyć kilka virali z udziałem Big Klamotów, a proszę bardzo mamy ich trochę. Jednak więcej znajdziecie wpisując #bigklamoty.

Ponad milion wyświetleń teledysku na YouTube to również powód do dumy. Sandra cały tamten rok licznie koncertowała, a i ten rok zaczęła z przytupem. Otwarcie klubu w Warszawie, koncert niespodzianka a mamy dopiero styczeń. Zdecydowanie szykuje się dość pracowity i gorący czas w życiu artystki.

Related post