Szefowa po raz kolejny skosiła konkurencję!. Teraz wystąpi na PGE Narodowym u boku gwiazd. To następny sukces w karierze artystki.

 Szefowa po raz kolejny skosiła konkurencję!. Teraz wystąpi na PGE Narodowym u boku gwiazd. To następny sukces w karierze artystki.

Wszystkie oczy na Roztańczony! To hasło przewodnie tegorocznego największego festiwalu muzyki tanecznej w Polsce. Tym razem w zupełnie innej odsłonie niż wcześniej. Na jednej scenie staną ikony muzyki nowoczesnej i rozrywkowej, o które tak bardzo walczyli słuchacze.

Już 1 października 2022 roku na PGE Narodowym zobaczycie gwiazdy, które biją rekordy popularności, a wśród nich ona. Sandra S już niejednokrotnie pokazała nam jak silną jest konkurencją jeżeli chodzi o coś na czym naprawdę jej zależy. Po raz kolejny udowodniła wszystkim, że chcieć to móc, ale ten sukces to nie tylko jej wokal ale i zaangażowanie fanów. Bo to właśnie Oni wysyłając setki sms-ów pokazali swoją miłość do artystki. Głosowanie trwało od sierpnia, a Sandra nie spadała z pierwszego miejsca. Chodź wygrana była tylko formalnością na koniec niepewność pojawiła się w sercach słuchaczy. Ale jak widać życie pisze swoje scenariusze i tak o to „Szefowa – Królowa” 1 października zagości na scenie debiutów. Cała Polska usłyszy jej największy hit „Big Klamoty” od którego wszystko się zaczęło.

Jeżeli chcecie zobaczyć Sandrę na Roztańczony PGE Narodowy macie jeszcze szansę. Jak informują organizatorzy pula biletów co prawda się kończy ale może się uda.

To zdecydowanie będzie największe przeżycie nie tylko w życiu Sandry ale i wszystkich tych, którzy kochają jej utwory. Czekamy więc z niecierpliwością i odklepujemy kolejny sukces. Brawo Sandra pokaż wszystkim na co cię stać.

ps. w natarciu kolejny klip oj będzie się działo!

Related post