Uwielbiana wokalistka odświeżyła kultowy filmowy hit! Przekonajcie się, jak brzmi „Szukaj Mnie” w zupełnie innej odsłonie.

 Uwielbiana wokalistka odświeżyła kultowy filmowy hit! Przekonajcie się, jak brzmi „Szukaj Mnie” w zupełnie innej odsłonie.

Piosenkę „Szukaj mnie” trzydzieści cztery lata temu wyśpiewała Edyta Geppert. Utwór ten został wykorzystany w pierwszej części filmu w 1988 roku. Przy okazji premiery czwartej części „Kogel Mogel” utwór wraca w nowej aranżacji.

Od kilku dni dostępna jest nowa, nieznana wersja piosenki Edyty Geppert. Utwór doczekał się nowej aranżacji, którą przygotował Arkadiusz Jasionowicz wraz z LEĄ. To właśnie ta niezwykle skromna, a zarazem niesamowicie uzdolniona artystka wpadła na pomysł odświeżenia swojej ulubionej piosenki sprzed lat. Ponieważ utwór ten zna cała Polska można powiedzieć, że dość ryzykowne było to posunięcie. Jednak jak się okazuje strach ma wielkie oczy.

Od premiery minął niespełna tydzień, a „Szukaj Mnie” wciąż robi zamieszanie w mediach społecznościowych. Teledysk, który powstał do odświeżonej wersji został obejrzany już prawie 50 tysięcy razy. Jednak to ilość pozytywnych komentarzy pojawiających się na kanale YouTube robi wrażenie. Fani artystki chwalą ją, chociażby za mega talent i za pomysł. Nam również utwór niezwykle przypadł do gustu a wam?!

„Dziewczyna ma ogień w głosie. Myślę że z takim talentem jesteś nie do zatrzymania”, 'Dużo lepsze niż oryginał. Mam jakiś taki sentyment do tej piosenki, w sumie sama nie wiem czemu’, 'Takiej Artystki potrzebowała polska scena. Zupełnie nowa jakość i oryginalny, świeży styl, a przy tym cudowny głos”.

Jeżeli chcecie przeczytać więcej pochlebnych słów kierowanych w stronę artystki klikajcie w link. Koniecznie dajcie znać czy wam też podoba się taka wersja uwielbianej przez miliony polaków piosenki.

Related post