Wokalista disco polo gwiazdą telewizyjną. Łukasz Zdyb jako Sołtys Sokołowic promuje swoją wieś.

 Wokalista disco polo gwiazdą telewizyjną. Łukasz Zdyb jako Sołtys Sokołowic promuje swoją wieś.

Na antenie Super Polsatu emitowany jest od kilku tygodni nowy program „Sołtysi”. Opowiadający o życiu siedmiorga charyzmatycznych gospodarzy z różnych stron Polski show, jest chętnie oglądanym serialem w tv. Jednym z kluczowych bohaterów pierwszej edycji jest właśnie Łukasz Zdyb wokalista disco polo występujący pod pseudonimem „Złoty”.

Na swoim muzycznym koncie ma już kilka dobrze rokujących produkcji m.in: „Chcę znów być”, „Kochaj Życie”. Wokalista w szybkim tempie zyskał duże grono swoich odbiorców co przełożyło się również na oglądalność. Łukasz swoim udziałem w programie przyciągnął przed telewizory prawdziwe tłumy. Jak widać Sołtys Sokołowic jest nie tylko świetnym artystą ale i również dobrym przedsiębiorcą. Mimo, że w swojej wsi jest mieszkańcem z krótkim stażem dostał kredyt zaufania, który szybko spłacił. Na pierwszym miejscu stawia na rozwój wsi i skrzętnie to realizuje czym zyskuje sympatie w całej Polsce.

Czy w takim wypadku Łukasz znajduje czas na realizację swoich muzycznych pasji?. Jak najbardziej właśnie kilka dni temu do sieci trafił kolejny premierowy singiel artysty „Teraz Tańcz”. Pod teledyskiem od pierwszych minut posypały się pochlebne komentarze co tylko potwierdza, że Złoty to nie tylko świetny biznesmen ale i utalentowany wokalista.

Zapraszamy was do obejrzenia premiery na łamach naszego portalu, a w każdy wtorek o godz. 21:00 przed ekrany tv.

Related post