Niezwykła premiera Złotego pt. „Chcę znów być”! Gorący hit tej wiosny koniecznie zobacz premierę!

 Niezwykła premiera Złotego pt. „Chcę znów być”! Gorący hit tej wiosny koniecznie zobacz premierę!

Złoty wydał nowy singiel zatytułowany „Chcę znów być”. Premiera rozpoczęła się w czwartek 20 kwietnia. Z tej okazji wokalista już kilka dni wcześniej poprzez media społecznościowe informował swoich fanów o kolejnej nowości. Klip jeszcze przed premierą wywołał wielkie emocje wśród słuchaczy.

Złoty zdobył serca fanów muzyki tanecznej piosenką „Daj mi chociaż dzień”, która szybko odniosła sukces i nadal cieszy się popularnością. To właśnie od tego utworu zaczęła się muzyczna przygoda Łukasza. Pomimo, iż na co dzień jest On bardzo zapracowanym człowiekiem na swoją największą pasję zawsze znajduje czas. W ciągu ośmiu miesięcy wydał już 5 singli, a ostatni z nich „Chcę znów być” w ciągu niespełna tygodnia odtworzono ponad 11 tysięcy razy. To spory sukces jak na „raczkującego” artystę.

Co więc możemy wam powiedzieć o najnowszej premierze?. Utwór taneczny pełen niesamowitej energii stylem powalający na kolana wszystkich fanów. Czyli wszystko to do czego zdążył przyzwyczaić swoich fanów artysta. To piękna historia o tym, by nie tracić nadziei, bo gdy się wierzy staje się cud. Strzała amora, jedna chwila krótkie spojrzenie i uczucie staje się prawdziwe. Teledysk nakręcono w Restauracji Brama Oleśnicka oraz w Studio Tańca DK ArtDanceStudio. W klipie nie zabrakło również pięknych kobiet, które swoim tańcem dodały niezwykłego smaku całej produkcji. Wszystko to sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok. Najlepiej będzie jeżeli sami zobaczycie „Chcę znów być” na łamach naszego portalu.

Related post