Nowa twarz disco polo! Jest przedsiębiorcą, prezesem świetnie prosperującej firmy, a od niedawna i sołtys dzisiaj śpiewa! Kim jest Łukasz Zdyb?!

 Nowa twarz disco polo! Jest przedsiębiorcą, prezesem świetnie prosperującej firmy, a od niedawna i sołtys dzisiaj śpiewa! Kim jest Łukasz Zdyb?!

Świeża krew w branży muzycznej zawsze jest mile widziana. Przynajmniej z punktu widzenia fanów muzyki tanecznej. Złoty jest doskonałym przykładem, że nie tylko znani i uwielbiani od lat wokaliści cieszą się zainteresowaniem.

Jest nie tylko świetnym biznesmenem ale i wokalistą, który w końcu spełnia swoje marzenia. Nawiązując współpracę z Arkadiuszem Jasionowiczem Atlanix Studio wydał swój pierwszy debiutancki singiel  pod pseudonimem Złoty pt. „DAJ MI CHOCIAŻ DZIEŃ”. Utwór w szybkim tempie zdobywa popularność wśród fanów muzyki disco polo o czym świadczy spora ilość pochlebnych komentarzy. Oficjalna premiera piosenki miała miejsce 18.08.2022 r. na kanale wytwórni YouPlayRecords należącej do uwielbianego artysty Piotra Stawowczyka z zespołu Fisher. Za realizację teledysku odpowiada natomiast niezastąpiona na rynku firma PlayCam Media która według nas, po raz kolejny stworzyła bardzo profesjonalny wideoklip.

Łukasz Zdyb to 34 letni, przedsiębiorca pochodzący z Oleśnicy, zawodowo działa w branży ochrony osób i mienia na terenie całego kraju, pełniący funkcję Prezesa Zarządu w spółce NOVA IMPERIAL Sp. z o.o. oraz  właściciel Imperial Security & Service. Człowiek z dużą wiedzą i kwalifikacjami z branży ochrony osób i mienia i również od niedawna prężnie działający jako Sołtys wsi Sokołowice w gminie Oleśnica ( woj. Dolnośląskie) ma szansę stać się wielką gwiazdą tego gatunku.

Muzyk ma w planach kolejne teledyski. – Obecnie jestem w trakcie przygotowywania się do kręcenia klipów do dwóch kolejnych piosenek. Inspiracją do moich wszystkich ,,kawałków” jest życie. Jestem osobą o bardzo pozytywnym nastawieniu. I wierzę we własne możliwości. W chwili obecnej pracuję nad kolejnym materiałem zdradza nam artysta. W oczekiwaniu na kolejne utwory zapraszamy was do zapoznania się z debiutanckim singlem. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia Łukaszowi w realizowaniu swoich planów i marzeń.

Related post