Walka dwóch gatunków muzycznych na jednym ringu?! Kto wygra to starcie!

 Walka dwóch gatunków muzycznych na jednym ringu?! Kto wygra to starcie!

Kilka miesięcy temu Piotr Kołaczyński poinformował swoich fanów o podjęciu kolejnej życiowej decyzji. Podczas wizyty w studio popularnego programu “Disco Polo Live” zdradził widzom, że będzie walczył na Fame MMA.

Fame MMA założyli celebryci, znani z telewizyjnych programów i takich osób też szukają. Zrzeszają tak zwanych zawodników „freak fight”, a każda gala z ich udziałem to przede wszystkim wielkie show. Z gali na galę poziom walk jest coraz wyższy. Chętnych nie brakuje do udziału w tym widowiskowym show.

Za kilka tygodni odbędzie się już 11 edycja największego wydarzenia sportowego, w którym to właśnie MIły Pan weźmie udział. Będzie to zdecydowanie walka roku ponieważ jego przeciwnikiem jest SMOLASTY. Polski raper i producent muzyczny tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w branży muzycznej. Mimo młodego wieku ma on na swoim koncie już 3 albumy muzyczne, kilkadziesiąt singli i 3 nominację do nagród w tym PL Music Video Awards.

Zdecydowanie będzie to walka dwóch gatunków muzycznych na jednym ringu?!. Kto wygra to starcie?! Dowiecie się już 2 października wtedy to na arenie w Gliwicach odbędzie się starcie tytanów.

Related post