Sandra S zadebiutowała na PRIME MMA. Ta kobieta to istny wulkan niespożytej energii i niebywałego talentu.

 Sandra S zadebiutowała na PRIME MMA. Ta kobieta to istny wulkan niespożytej energii i niebywałego talentu.

Sandra S pojawiła się niespodziewanie na polskim rynku muzycznym. Jej debiutancki singiel pt. „Big Klamoty” odbił się szerokim echem w kraju. Jej talent zachwycił już dość dużą liczbę odbiorców, która wciąż się powiększa. Wokalistka święci triumfy w sieci a fani wciąż domagają się nowości. I chodź oficjalnej premiery kolejnego utworu nie było jeszcze w sieci wielu z was miało okazję ją usłyszeć podczas gali PRIME MMA. To tylko kwestia czasu, aż cały świat usłyszy o „Chachmęcie”.

Organizacja Prime MMA zadebiutowała 19 lutego 2022 roku. W pierwszej edycji do walki stanęli m.in. Kruszwil, Kamerzysta, Don Kasjo, Paweł Tyburski, Dawid Narożny, Queen of the Black. Jedną z uczestniczek gali była również Oliwia Sadkowska uczestniczka Projektu Lady. To właśnie ona postanowiła, że jej utworem na wyjście będzie jeszcze nigdzie nie słyszana piosenka Sandry S. Przy mocnych taktach „Chachmęta” Oliwia wkroczyła do Oktagonu by stoczyć walkę ze swoją przeciwniczką.

Zaraz po walce fani zaczęli zasypywać Sandrę pytaniami o tytuł piosenki, która wykonywała kilka godzin wcześniej. I chodź tytuł miał być niespodzianką wokalistka nie dała się długo prosić zdradzając tytuł kolejnej premiery. Miłośnicy jej twórczości już nie mogą się doczekać, aż utwór znajdzie się w sieci na stałe. Codziennie w mediach społecznościowych ktoś na swoją relację wrzuca zdjęcie z wykorzystaniem utworów królowej.

Dla tych którzy nie mieli okazji zobaczyć i usłyszeć najnowszego hitu mamy niespodziankę fragment relacji waszej ulubionej wykonawczyni.

No i jak wam się podoba warto czekać na premierę?. Będzie jak zawsze mocno, energetycznie i życiowo. Tylko pytanie jesteście na to gotowi?!. A tak nieoficjalnie mamy dla was informacje po tym występie Sandrę zalały propozycje współpracy co do występów na innych galach i koncertach w klubach. Widać ten debiut to był strzał w dziesiątkę.

Related post