Don Vasyl spróbuje swoich sił na ringu! Z kim zmierzy się największy gwiazdor cygańskich piosenek?!

 Don Vasyl spróbuje swoich sił na ringu! Z kim zmierzy się największy gwiazdor cygańskich piosenek?!

Don Vasyl, a prywatnie Vasyl Smidt to muzyk, który na swoim koncie ma kilkadziesiąt wydanych albumów. Romsko-polski piosenkarz przed laty założył zespół „Don Vasyl i Roma”. Z czasem zmieniono jednak nazwę na „Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy”. Mimo upływu lat jego muzyka wciąż cieszy się dość sporą popularnością, a wokalista znów zaczął pokazywać się na scenach muzycznych. Jednak ostatnie informacje pojawiające się na temat króla cyganów wywołały lawinę komentarzy. Już niebawem stanie on na ringu by zmierzyć się ze swoich młodszym przeciwnikiem w walce na pięści.

MMA VIP 3 to kolejna odsłona wydarzenia, za które odpowiedzialny jest były już pięściarz i zawodnik mieszanych sztuk walki Marcin Najman. Pierwsza gala odbyła się 13 lutego 2021 roku jednak odbyła się bez udziału publiczności. Kolejna miała miejsce 4 miesiące później i to wtedy też mieliśmy okazję zobaczyć wielki powrót Krystiana Pudzianowskiego. A już w październiku na ring wkroczy Don Vasyl stanie on naprzeciw Jacka Murańskiego. 52-letniego aktora znanego z wielu ról m.in „Pierwsza Miłość”, „Na sygnale”, czy „Lombard.

Jak myślicie kto wygra to starcie? A może te informacje to tylko kolejny fake news?. Media wciąż piszą o zbliżającej się walce więc być może to prawda. Przekonamy się za kilka miesięcy. A wy za kogo trzymacie kciuki?!

Related post