Płyta Friza i Ekipy już za chwilę! Youtuberzy zapowiedzieli, że jeszcze w tym miesiącu trafi ona do tłoczarnii. Kiedy więc trafi do sprzedaży?

 Płyta Friza i Ekipy już za chwilę! Youtuberzy zapowiedzieli, że jeszcze w tym miesiącu trafi ona do tłoczarnii. Kiedy więc trafi do sprzedaży?

Karol Wiśniewski urodził się 13 lutego 1996 roku w Krakowie. Jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów, a liczba subskrypcji jego kanału wynosi już ponad 4 miliony. Konto w serwisie YouTube prowadzi od 2010 roku zyskując popularność dodając filmiki o grach komputerowych oraz z różnych wyzwań. Potem rozszerzył swoją działalność o vlogi dotyczące różnych tematów – głównie lifestyle’owych.

W świątecznym filmiku, który pojawił się na kanale Friz, Wersow i pozostali członkowie Ekipy poinformowali swoich followersów, że pracują nad płytą. Do współpracy zaprosili rapera i producenta B.R.O, czyli Jakuba Bireckiego i Cleo. Płyta miała ukazać się w marcu b.r. jednak prace nad krążkiem uległy wydłużeniu. Fani coraz częściej pytają o premierę na którą tak czekają, dlatego Karol na bieżąco informuje ich o postępach. Kilka dni temu na Instagramie opublikował post

„Przed nami dużo pracy, w tym miesiącu kończymy materiał na płytę i dajemy ją do tłoczenia”

Okazuje się, że na krążku „Sezon 3” znajdziemy 13 utworów. Ale jak wiecie Friz lubi zaskakiwać, więc wszyscy którzy kupili pre-order mogą najprawdopodobniej spodziewać się niespodzianki.

Jak myślicie czy Ekipa może liczyć na Platynową płytę za sprzedaż? Widząc po sytuacji jaka dzieje się w Polsce po sprzedaży lodów z ich logo wszystko jest możliwe. No cóż pozostaje czekać na rozwój sytuacji.

Related post