Monika Chwajoł w miłosnej balladzie „Serca znak”. Singiel otwierający pierwszą płytę wokalistki zrobił małe zamieszanie.

 Monika Chwajoł w miłosnej balladzie „Serca znak”. Singiel otwierający pierwszą płytę wokalistki zrobił małe zamieszanie.

Monika Chwajoł zyskała sławę dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Ta krótka przygoda z telewizją w zupełności wystarczyła, aby pani prezes firmy transportowej zaczęła spełniać marzenia. Już jakiś czas temu podczas wywiadów wspominała, że chciałaby nagrać swoją debiutancką płytę w której każdy znajdzie coś dla siebie. I tak o to kilka dni temu do sieci trafił pierwszy singiel otwierający planowany album „Serca znak”.

Najnowsza propozycja wokalistki to przepiękna ballada napisana prosto z serca. Baśniowa opowieść o romantycznej miłości o której marzy każdy z nas to przepis na sukces. Utwór nadaje się zarówno na pierwszy taniec jak i romantyczne oświadczyny. Monika chciała by odbiorcy jej piosenek utożsamiali się z tekstem i z chęcią sięgali po jej utwory. Klimatu i charakteru całej produkcji dodaje miejsce w którym nakręcono teledysk. Piękny pałac rodem z bajki, ujęcia które są bardzo filmowe dodają sznytu i magii.

Monika zapowiada, że to dopiero początek jej poczynań muzycznych. Już wkrótce pojawią się kolejne piosenki promujące płytę. Znajdziecie na niej nie tylko popowe utwory, ale również disco polowe. Od teraz każdego 11 dnia miesiąca pojawiać się będą następne premiery inspirowane własnym życiem.

Mimo, że zdania na temat wykonania utworu są różne Monika nie zamierza rezygnować ze spełniania swoich marzeń i planów. Zobaczcie jej premierowy singiel właśnie teraz.Related post