Bajorek D nie zwalnia tempa! Ostatni klaps na planie teledysku oznacza jedno. Już niebawem premiera!!!

 Bajorek D nie zwalnia tempa! Ostatni klaps na planie teledysku oznacza jedno. Już niebawem premiera!!!

Bajorek D to młody wokalista disco polo, który nie daje o sobie zapomnieć.
Bezsprzecznie wokół Dominika cały czas coś się dzieje, a to działa na plus dla jego kariery .


Po występie Dominika w programie Disco Star nie tylko fani muzyki disco polo zwrócili uwagę na wyjątkową barwę głosu. Młodym wokalistą zainteresowała się firma fonograficzna Green Star Music i tak trafił pod ich skrzydła. Na swoim koncie ma już kilka świetnych produkcji, a w powietrzu wisi kolejna.

HEJ HO 🏔 Spędziłem wspólnie z całą ekipą teledyskową trzy cudowne dni w Zakopanem. Zrobiliśmy KAWAŁ dobrej roboty 💪🏼 Wspólnie wymodliliśmy chyba pogodę, bo miało padać, a deszczu było naprawdę mało 🙏🏼 Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego klipu. Również chcę bardzo podziękować @goralski_browar za udostępnienie miejsca do nagrywek i za piękne ugoszczenie. Zawitamy jeszcze do was niejednokrotnie ❤️ A wy kochani czekajcie na efekty, bo będzie dużo się działo 😎 Pozdrawiam i HEj!!!

Czy najnowsza produkcja okaże się hitem dowiemy się już niebawem. Napewno będzie tanecznie, energetycznie i może góralsko. Czekamy w takim razie na dalsze informacje od Dominika i wyczekujemy daty premiery.

Related post