Playboys & Miły Pan roznieśli scenę w Skaryszewie! Panowie wykonali przedpremierowo ich wspólną produkcję. Koniecznie zobaczcie co tam się działo.

 Playboys & Miły Pan roznieśli scenę w Skaryszewie! Panowie wykonali przedpremierowo ich wspólną produkcję. Koniecznie zobaczcie co tam się działo.

Jak sami wiecie duety w świecie disco polo cieszą się ostatnio dużą popularnością. Po tym, jak Miły Pan nagrał piosenkę z zespołem Defis, fani pragną kolejnych produkcji. W lutym bieżącego roku Piotr Kołaczyński na swoim Instagramie postanowił odpowiedzieć na tzw Q&A . Jeden z internautów nie tylko zadał pytanie, a wręcz zażądał duetu z Playboys-ami. Wokalista nie chcąc odpowiadać, za lidera grupy Kubę Urbańskiego odbił w jego kierunku piłeczkę. Ten niewiele myśląc odpowiedział natychmiast odpowiedział„No, jak nie, jak tak”.

I tak 2 lipca na scenie w Skaryszewie podczas charytatywnego festynu rodzinnego na rzecz Zuzi i Bartka panowie spotkali się na jednej scenie. Nie było by w tym nic zaskakującego lecz to co zrobili zaskoczyło wszystkich. Po raz pierwszy przedpremierowo wykonali swoja wspólną produkcję pt”Ideałów nie ma”. To co działo się tam to nie da się opisać słowami. Piotra i Kubę rozpierała energia wręcz skakali po scenie śpiewając nowość dla swoich fanów. Nikt nie spodziewał się tak niesamowitej niespodzianki więc fani obu zespołów byli w niemałym szoku.

Co będziemy wam opowiadać zobaczcie sami co tak się działo. Dzięki Rafałowi Gronczewskiemu, który nakręcił występ ulubieńców macie okazję zobaczyć go jeszcze raz.

🎼🎧🎤Niespodzianka od grupy Playboys i Miłego Pana 🎼🎧🎤 specjalnie na dziesiejszym koncercie przedpremierowo piosenka "Ideałów nie ma"

Opublikowany przez Miasto i Gmina Skaryszew Piątek, 2 lipca 2021

Related post