To jest objawienie !Ten duet kosi ! – tak piszą internauci o najnowszym utworze Sandry S feat. Izabeli Kisio Skorupa. „Zamknij Mordę” hitem internetu.

 To jest objawienie !Ten duet kosi ! – tak piszą internauci o najnowszym utworze Sandry S feat. Izabeli Kisio Skorupa. „Zamknij Mordę” hitem internetu.

Dwie Królowe w jednym hicie niemożliwe stało się możliwe. Kilkanaście godzin przed przywitaniem Nowego Roku Sandra S poinformowała swoich fanów, że ma dla nich niespodziankę. I chodź kilka godzin wcześniej odbyła się już jedna premiera, artystka zaskoczyła swoich odbiorców kolejnym utworem. Gdy na zegarach pojawiła się północ, a ludzie składali sobie noworoczne życzenia odbyła się premiera „Zamknij Mordę. Jednak największym zaskoczeniem dla wszystkich był nie sam utwór, a duet z Izabelą Kisio.

Izabela Kisio-Skorupa to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Bohaterka licznych memów regularnie pojawia się na imprezach branżowych, wywołując niemałe poruszenie. Matka znanej polskiej aktorki Oli Kisio, a od jakiegoś czasu i piosenkarka. Przez niektórych ogłoszona królową, podobnie jak kontrowersyjna Sandra S. To właśnie sprawiło, że panie postanowiły stworzyć duet. Jak pisaliśmy wam wielokrotnie w poprzednich artykułach Sandra niejednokrotnie udowodniła jak wyjątkowa jest wokalistką. która spełnia swoje marzenia – dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy jej utwór jest w pełni dopracowany i przemyślany, pomysły czerpie z życia i sie z tym nie kryje.

„Zamknij Mordę” to kolejny właśnie taki utwór opowiadający o silnej, władczej i wiedzącej czego chce od życia kobiecie. Mówiąc wprost nie podoba się to tam są drzwi. Kto zna artystkę wie, że ta kobieta wie czego chce od życia i nie pozwoli sobie na brak szacunku. Za produkcję odpowiada po raz kolejny Arkadiusz jasionowicz, którym artystka współpracuje od samego początku jak widać są tego niesamowite efekty.

A to jeszcze nie koniec ta para pracuje już nad kolejnymi utworami, które będą kolejnym zaskoczeniem. W oczekiwaniu na następne utwory posłuchajcie duetu, który jak pisza internauci jest objawieniem 2022 roku.

Zobacz również poprzednie utwory Sandry s. które znajdziecie na jej kanale YouTube.

Related post