Pilne! Wokalista disco polo oszukany!. Za zagrany koncert nie otrzymał wynagrodzenia! Sprawa skończy się w sądzie!

 Pilne! Wokalista disco polo oszukany!. Za zagrany koncert nie otrzymał wynagrodzenia! Sprawa skończy się w sądzie!

Czasem w środowisku disco polo trafiają się organizatorzy, którzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków zawartych w umowie. Okazało się, że i taka sytuacja przytrafiła się kilka dni temu Konradowi Skolimowskiemu. Lider formacji Skolim w ubiegły weekend zagrał koncert w Chocolate Club Świecie za które miał otrzymać wynagrodzenie. Niestety właściciel stwierdził, że jednak nie ma zamiaru zapłacić za wykonaną usługę. O przykrej sytuacji poinformował nas Wojciech Woner. Właściciel agencji Amber Music & Sport Management zajmujący się organizacją imprez i koncertów w całej Polsce.

Takich przypadków jest mało, ale dalej są.
Zarządzane kluby przez naciągaczy są jeszcze na Polskiej mapie muzycznej
7.08 nasz zespół Skolim na mocy wcześniejszych ustaleń zagrał koncert w Chocolate Club Świecie. I…wlaściciel stwierdził, że nie zamierza się rozliczyć do końca, dał tylko pieniądze na paliwo. Na maile i sms-y nie odpowiada, my jako firma nie możemy odprowadzić podatku bo Pan nie podaje danych do FV.

W związku z powyższym sprawę zgłaszamy do Urzędu Skarbowego i wkraczamy na drogę sądową. Mając wszelkie dowody na ustalenia i fakt, że koncert się odbył.

Prosimy portale branżowe o udostępnienie ponieważ niech to będzie przestrogą dla innych zespołów, a bywalców klubu zapraszamy do innych klubów gdzie brak jest właścicieli naciągaczy, którzy nie dość, że skazują się na większe koszty postępowania do na bank będą mieć wzmożoną kontrolę skarbową. Cóż każdy jest kowalem własnego losu…

Niestety wszystko wskazuje na to, że sprawa nie zakończy się polubownie. Club dzięki takiemu zachowaniu okryje się złą sławą, co przełoży się napewno na dalsze losy dyskoteki. Jak zakończy się cała sprawa powiadomimy was na łamach naszego portalu.

Related post