Taki początek kariery wróży ogromny sukces! Współpraca ze Skolim-em okazała się dobrym posunięciem!

 Taki początek kariery wróży ogromny sukces! Współpraca ze Skolim-em okazała się dobrym posunięciem!

W branży muzyki tanecznej nie tylko znani wykonawcy odnoszą sukcesy. W repertuarze muzyki disco polo wciąż modne są nowe twarze, które są godne uwagi podobnie jak i przy większych gwiazdach. Mają one takie same szanse wspiąć się na wyżyny, wystarczy znaleźć swój złoty środek na sukces. Być może taką właśnie okazję wykorzystał Księciunio, a prywatnie Emil Bayer. Młody, przystojny, i szalenie utalentowany wokalista postanowił spełniać swoje marzenia.

Kilka dni temu w sieci zagościł pierwszy debiutancki singiel artysty „Rzuciłaś Czar”. Powstał on we współpracy z Konradem Skolimowskim, którego w branży disco polo znamy bardzo dobrze. Skolim w swojej muzycznej karierze ma naprawdę sporą listę świetnych produkcji, które w szybkim tempie osiągnęły sukces.

Być może współpraca ze Skolim-em pomoże wynieść Księciunia na szczyty popularności? Wszystko wskazuje na to, że był to naprawdę dobry ruch bo piosenka w kilka dni osiągnęła już ponad 300 tys wyświetleń, a popularność utworu wciąż rośnie.

Na tą chwilę nie można jednoznacznie stwierdzić czy sukces utworu przypiszemy duetowi ze znanym artystą czy talentowi Emila. Możemy wam zagwarantować, że będziemy śledzić karierę Księciunia na bieżąco wtedy też zyskamy stu procentową pewność, że młody wokalista swój sukces zawdzięcza sobie.

A tymczasem zobaczcie premierowy utwór tych dwóch mega zdolnych panów.

Related post