Konrad „Skolim” Skolimowski zgarnął kolejny milion! To zasługa jego fanów!

 Konrad „Skolim” Skolimowski zgarnął kolejny milion! To zasługa jego fanów!

Konrad „Skolim” Skolimowski właściwie od samego początku kariery może liczyć na ogromne wsparcie ze strony swoich fanów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalista poinformował wszystkich o swoim kolejnym sukcesie, który jest zasługą jego wielbicieli.

W branży disco polo ten młody i niezwykle przystojny artysta działa od 2017 roku. Dość szybko zdobył uznanie fanów, a jego kariera nabrała tempa. W przerwach między występami możemy go zobaczyć na szklanym ekranie. Konrad to również utalentowany i mocno obiecujący aktor. Wielu osób kojarzy go chociażby z roli Patryka w „Barwach Szczęścia” i to ta rola zagwarantowała mu największą popularność.

Skolim ma kolejny powód do radości. Chodzi o teledysk do piosenki „Cały Płonę”, który w niespełna 3 tygodnie przekroczył milion odsłon w serwisie YouTube. Stworzony we współpracy z Dance 2 Disco utwór muzyczny okazał się kolejnym hitem. Wokalista podziękował za ten wynik swoim fanom bo to również dzięki nim mogą świętować sukces. „Mamy Milion Wyświetleń, Dziękuję kochani Czas na szampana” – napisał Konrad na swoim Instagramie.

Warto wierzyć w siebie i spełnić marzenia dobrym przykładem jest właśnie Konrad zwykły chłopak z Polski.

Related post