Niesamowicie piękna i niezwykle utalentowana wokalistka zdobywa branżę muzyczną. Takich wokalistek potrzebuje świat disco polo!

 Niesamowicie piękna i niezwykle utalentowana wokalistka zdobywa branżę muzyczną. Takich wokalistek potrzebuje świat disco polo!
Disco polo kojarzy się raczej z artystami płci męskiej. Marcin Miller, Zenon Martyniuk czy Paweł Jasionowski to tylko kilka najbardziej znanych nazwisk w branży. Jednak w ostatnim czasie na rynku pojawiają się kobiety. Nowe głosy, które zasilają szeregi DP z pewnością zaskakują każdego fana tej barwnej muzyki.

Kolejnym odkryciem niesamowitego talentu, który nie umknął naszej uwadze jest Racisova. Prywatnie Katarzyna Racis z zawodu Inżynier Środowiska i Aktor scen muzycznych. Kocha muzykę i śpiew, co towarzyszy jej przez całe życie. Umie stepować, co pomogło jej zrozumieć znaczenie tańca w życiu. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i rozgadana.

Skąd tak piękna i utalentowana wokalistka wzięła się nagle w branży i dlaczego nikt wcześniej nie słyszał o niej?. Początek kariery to cover znanego i lubianego utworu „Lipka”, jednak w zaskakującej i świeżej aranżacji Pawła Jasionowskiego. Wszystko wskazuje na to, że współpraca z liderem zespołu Masters wyszła Kasi na dobre. Dlaczego? ponieważ Paweł zauważył w niej potencjał muzyczny i stworzył z nią duet. „Polej bracie, polej” to utwór, który szybko zdobył uznanie fanów i zachwycił niejednego słuchacza. Dziś piosenka przekroczyła 890 tys, wyświetleń na YT i została zaprezentowana na antenie TVP 2 przy okazji Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Przyszedł więc czas na stworzenie czegoś swojego. Najnowszy utwór „Kochać” to kolejna oryginalna piosenka Racisovej, która porywa od razu do tańca. Taką pozytywną energię, radość i nawiązania do folku można usłyszeć w każdym jej występie. Teledysk został nakręcony w pięknych okolicach północno-wschodniej Polski pokazując naturę i piękne widoki. Całość tworzy naprawdę ciekawe połączenie, które może przynieść ogromny sukces artystce. Już sama współpraca z Pawłem Jasionowiczem jest wilkim osiągnieciem. Jak więc rozwinie się dalsza kariera Racisovej? Przekonamy się niebawem.

Zobaczcie jej premierowy singiel na łamach naszego portalu i zostawcie po sobie ślad.

Related post