Mała Czarna odpoczywa w Paryżu! Francuskie wakacje wokalistki disco polo to spełnienie jej marzeń.

 Mała Czarna odpoczywa w Paryżu! Francuskie wakacje wokalistki disco polo to spełnienie jej marzeń.

Mała Czarna, a prywatnie Monika Gładysz to wschodząca gwiazda w branży muzycznej. Na scenie disco polo jest niedługo lecz jej muzyczna kariera nabrała szybkiego rozpędu. Na dzień dzisiejszy może pochwalić się kilkoma teledyskami do własnych utworów, które cieszą się sporym zainteresowaniem.

Wokalistka należy do grona osób, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. I tak 3 dni temu podzieliła się ze swoimi followers-ami, że właśnie wyrusza na wakacje marzeń. Para wybrała w magiczne miejsce jakim jest Paryż miasto świateł i miłości.

,Do góry,powoli -lecimy już bez kontroli. Są tacy, których to boli, możemy sobie na to pozwolić.” 😉Nareszcie wakacje❣️Kierunek➡️Francja➡️Paryż❣️🤩👩🏻‍🎨🗺🏰🎠

Monika odwiedziła już kilka ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Lecz to wizyta w Disneyland Paris wywołało największą radość wokalistki. Bo ktoś z nas nie marzył chodź raz w dzieciństwie znaleźć się największym parku rozrywki. Francja to ogromny kraj, pełen zachwycających miejsc. Kraj znany ze swojej sztuki, historii, wina i kuchni. Fascynujące miasta, malownicze wioski, oszałamiające wybrzeże, jeziora, góry, zamki i pałace. Jest w czym wybierać, jest się czym zachwycać więc pewnie i Monika nie będzie się nudzić lecz czy nie zabraknie jej czasu by zobaczyć te wszystkie piękne miejsca.

Related post