Największy hit króla disco polo wciąż na topie. Czy francuska wersja „Przez Twe Oczy Zielone” okaże się lepsza niż oryginał?!

 Największy hit króla disco polo wciąż na topie. Czy francuska wersja „Przez Twe Oczy Zielone” okaże się lepsza niż oryginał?!

Zenon Martyniuk to niezmiennie od kilku lat niekwestionowany gwiazdor muzyki tanecznej. Autor wielu utworów, którego przez fanów okrzyknięto królem disco polo. Zenka znają nawet ci, którzy nie gustują w tego rodzaju muzyce.

„Przez Twe Oczy Zielone” to największy hit Akcentu, który najwyraźniej przekracza już ramy popkultury. Piosenkę zna i śpiewa cała Polska, jednak to wersja zaśpiewana po francusku zrobiła furorę na Tik-Tok-u. BE.MY to zespół, który Polska poznała dzięki programowi „Must be the music”. Chłopaki z zespołu: Ellie i Mattia są braćmi, którzy urodzili się w Tuluzie we Francji. Ich fascynacja muzyką rozpoczęła się w małej lokalnej szkole muzycznej niedaleko miejsca zamieszkania. Od tamtej pory wciąż rozwijają swoje pasję nagrywając między innymi podcasty muzyczne a ich kanał na Tik-Toku obserwuje ponad 81 tysięcy osób.

Kilka dni temu panowie zaskoczyli nie tylko swoich followersów, ale i cały tik tok. Panowie opublikowali krótki filmik na, którym śpiewają refren Zenkowego hitu po francusku. I chodź już kiedyś mieliśmy okazję usłyszeć go w ojczystym języku Elli i Mattia tak to wykonanie zrobiło furorę w sieci. W komentarzach pojawiło się nawet stwierdzenie, że to wykonanie jest lepsze od oryginału a Wy jak myślicie ?!

@bemytiktok

Répondre à @sawczukkasia podoba wam się Akcent po Francusku? 🤣🇫🇷🙈 Co grać dalej? #akcent #dlaciebie

♬ son original – Bemy

Related post