SandraS na Roztańczonym Narodowym? Głosuj! to wielka szansa dla artystki.

 SandraS na Roztańczonym Narodowym? Głosuj! to wielka szansa dla artystki.

W 2022 roku PGE Narodowy ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. W tym roku impreza pod patronatem VOX FM upłynie się pod hasłem – Wszystkie oczy na Roztańczony! Na scenie 1 października zaprezentują się artyści z różnych gatunków muzycznych od disco polo, po rap i pop. To będzie najbardziej gorąca impreza tej jesieni o ile znów coś nie pokrzyżuje planów dotyczących imprez masowych.

W tym roku organizatorzy po raz kolejny postanowili dać szansę zespołom, które pragną pojawić się na scenie największej imprezy w naszym kraju. Niedawno wystartował konkurs debiutów do którego zgłosiła się również SandraS. Dzięki ogromnemu wsparciu swoich fanów artysta w szybkim tempie znalazła się na pierwszym miejscu konkursu. Ilość wysłanych smsów przeszła najśmielsze oczekiwania. Jak widać duże grono odbiorców wierzy w potencjał Sandry i liczy, że pojawi się Ona wśród największych gwiazd muzycznych.

Zdecydowanie to ogromny sukces w rozwijającej się w dość zawrotnym tempie karierze. Taki występ na pewno otworzył by przed nią kolejne drzwi. Jak myślicie uda jej się zachować najwyższe miejsce na podium? Czekamy więc do października wtedy wszystko będzie jasne. Nie mniej trzymamy mocno kciuki nie tylko za jedną z naszych ulubionych wokalistek ale i za pozostałe zespoły. Jak to mówią niech wygra lepszy! poniżej wrzucamy link do strony jeżeli będziecie mieli ochotę wysłać sms.

https://roztanczonynarodowy.pl/sandra-s-s5609-n1159

Related post