Monika Chwajoł „Królowa Życia”, a od niedawna i wokalistka disco polo przeżywa dramat. Nawet lekarze rozkładają ręce

 Monika Chwajoł „Królowa Życia”, a od niedawna i wokalistka disco polo przeżywa dramat. Nawet lekarze rozkładają ręce

Monika Chwajoł odeszła z „Królowych życia” kilka sezonów temu, ale nadal nie daje o sobie zapomnieć. Przebojowa bizneswoman z Krakowa postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej. Żartobliwie nazywając się „Królową” disco polo wspólnie z zespołem „Nie Okiem Znani” kilka miesięcy temu wydali utwór „Super Ona”. Piosenka szybko znalazł szerokie grono odbiorców a na swoim koncie ma ponad 600 tyś wyświetleń.

Niestety w ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia na których Monika jest zapłakana. Powinno się wydawać, że po ostatnich wakacjach w Dubaju będzie odprężona i wróci z naładowanymi akumulatorami jednak stało się inaczej.

Po powrocie do Polski dopadł ją nieustępliwy stan zapalny na twarzy, przez który musiała przejść serię zabiegów. „Trochę sobie popłakałam” – zdradza królowa.

Jak sie okazuję sprawa jest na tyle poważna, że królowa przebywa w szpitalu. Ponieważ nawet lekarze nie wiedzą, z czym mają tak naprawdę do czynienia. Być może podczas wymażonego urlopu coś spowodowało stan zapalny. Na zdjęciach zamieszczonych w mediach widzimy, że twarz Chwajoł jest opuchnięta.

Mamy nadzieję, że ta historia szybko znajdzie swój szczęśliwy finał. Cały portal DiscoNews.pl trzyma kciuki i życzy ci mnóstwa zdrówka. Czekamy też na kolejne utwory w twoim wykonaniu.

Related post