Kolejny ślub w branży disco polo – razem w życiu i na scenie!. Patryk i Magdalena powiedzieli sobie tak!.

 Kolejny ślub w branży disco polo – razem w życiu i na scenie!. Patryk i Magdalena powiedzieli sobie tak!.

Zespół Blue Angels finaliści programu Disco Star chodź w branży muzycznej są dość krótko szybko zdobyli serc i uznnie fanów. Na swoim kanale YouTube formacja zgromadziła ponad 13 milionów odsłon swoich utworów, co jest bardzo ciekawym wynikiem. Duet tworzą Patryk – który jest wokalistą, akordeonistą i Magda – wokalistka, która nie tylko czaruje głosem ale i urodą. Razem tworzą niezwykle dobraną parę, która świetnie się uzupełnia nie tylko zawodowo ale i prywatnie.

W ubiegłą sobotę w życiu pary odbył się jeden z najważniejszych dni w ich życiu. W obliczu Boga przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Wesele odbyło się w Hotelu pod Kasztanami w Lublinie, goście bawili się do samego rana. Panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka w białej sukni z tiulu, zdobioną przepiękną koronką. Całość kreacji dopełniła romantyczną fryzurą z efektownym diademem. Pan młody natomiast postawił na klasykę, czyli czarny garnitur. Zdecydowanie para wyglądała jak z bajki.

Cała redakcja Disconews.pl życzy wam kochani mnóstwa miłości, szczęścia i samych wspaniałych chwil na nowej drodze życia. Z całego serca gratulujemy i czekamy na kolejne newsy z waszego wspólnego życia.

Related post