„Hej Wesele” kolejna muzyczna propozycja od Beathris już jutro. Oj co to będzie za zabawa!

 „Hej Wesele” kolejna muzyczna propozycja od Beathris już jutro. Oj co to będzie za zabawa!

Beata Beathris Jastrzębska… wokalistka, modelka, tancerka, fotografka, artystka, góralka, która Kocha śpiew i folklor. W branży disco polo dała się poznać jako kobieta pełna energii z niesamowitym uśmiechem i głową pełną pomysłów. Poza sceną muzyczną w pełni poświęca się swojej największej pasji jaką jest fotografia zarówno plenerowa jak i studyjna. Ta kobieta to niespożyty wulkan dobrej energii. Każdy kto chodź raz miał okazję spotkać Ją na swojej drodzę może to tylko potwierdzić.

Okrzyknięta przez media oraz fanów „polską Marylin Monroe” Beathris przygotowała dla swoich fanów kolejną muzyczną niespodziankę. „Hej Wesele” to piosenka, która skradnie serce każdego z was. Ta niezwykle taneczna propozycja, po raz kolejny powstała przy współpracy z Arkadiuszem Jasionowiczem wieloletnim przyjacielem artystki. Tym razem wspólnie postanowili stworzyć coś co da wam zarówno wiele radości jak i dobrej zabawy.  Folkowe klimaty połączone z tanecznym bitem spowodują niezwykłą mieszankę wybuchową, która na dobre zagości w waszych głowach!.

Mamy dla was kilka zdjęć z planu zdjęciowego najnowszej produkcji Beathris, którymi chętnie się podzielimy. A już jutro o godzinie 17:00 odbędzie się oficjalna premiera „Hej Wesele”. Zaufajcie nam na słowo to będzie hit niejednego wesela i to nie tylko góralskiego.

Ponieważ kilka dni temu Beata po raz kolejny odwiedziła Atlantix Studio zadaliśmy jej pytanie co dalej?. Zdradziła nam, że w przygotowaniu są już kolejne numery ale nie chciała nam zdradzić szczegółów. No nic tajemnica to tajemnica czekamy więc na jutrzejszą premierę i na kolejne informacje.

Related post