Już jutro muzyczna niespodzianka dla wszystkich Mam! Zespół Boys & Classic we wspólnym utworze! Poleją się łzy wzruszenia.

 Już jutro muzyczna niespodzianka dla wszystkich Mam! Zespół Boys & Classic we wspólnym utworze! Poleją się łzy wzruszenia.

To zdecydowanie jedna z najbardziej wzruszających chwil w branży disco polo! Dwie legendy sceny znów łączą siły tym razem wykonując utwór dla wszystkich Mam z okazji ich święta. Takie utwory zawsze wywołują wiele emocji i napewno wzruszą nie jednego z nas.

Kilka tygodni temu na łamach naszego portalu pisaliśmy, że zespół Boys oraz Classic nagrywają duet. Dla fanów disco polo lat 90-tych, ta wiadomość była nie tylko zaskoczeniem ale i wspaniałą wiadomością. Pod postem pojawiły się komentarze wyrażające radość i niecierpliwość. Przecież wielu miłośników muzyki tanecznej dorastało przy przebojach zespołów Boys oraz Classic.

Wczoraj na Instagramowym koncie zespół Classic zamieścił pewną ważną informacje. Mianowicie już jutro po raz pierwszy usłyszycie premierowy utwór „Dziękuję Ci Mamo”. Będzie to muzyczna niespodzianka od legend muzyki disco polo. Panowie pojawią się w programie Pytanie na śniadanie dwa razy około godz 9.46 oraz 10.56.

Gorące informacje tylko dla Was!!! Już w środę będziemy gośćmi w programie @pytanienasniadanie podczas którego wykonamy wraz z @marcinmillerboys nasz najnowszy, wspólny utwór premierowy ze specjalna dedykacja dla naszych mam!!! ,, Dziękuję Ci mamo”- niech to hasło brzmi w naszych sercach ❤️❤️❤️ śpiewajcie razem z nami!!! Godz.ok 9.46 oraz 10.56 

Related post