Najnowsza premiera zespołu Boys już w sieci! Fani rozczarowani to jednak nie to czego oczekiwali! My jednak twierdzimy inaczej!

 Najnowsza premiera zespołu Boys już w sieci! Fani rozczarowani to jednak nie to czego oczekiwali! My jednak twierdzimy inaczej!

Boys na czele którego od samego początku stoi Marcin Miller to zdecydowanie ikona muzyki disco polo. Istniejący nieprzerwanie od lat 90-tych zespół na swoim koncie ma same wielkie przeboje, które uwielbia i zna cała Polska. Do tej pory grupa wydała aż 21 albumów studyjnych i dwie płyty świąteczne. Muzyk wydał również dwie płyty solowe- „Zakochany facet” w 1999 r. i „Wciąż zakochany” w 2016 r. A to jeszcze nie koniec muzycznej przygody z zespołem Boys.

Dziś do sieci trafił zapowiadany kilka tygodni wcześniej premierowy utwór pt” Taka jak Ty”. W najnowszym teledysku możemy nie tylko podziwiać szybkie samochody ale i piękną kobietę o której jest tekst utworu. Za fabułę odpowiada niezastąpiona forma Allinteractive Films, która słynie z nieprzeciętnych scenariuszy. I mimo świetnego pełnego akcji klipu fani czują dziwny niedosyt bo czekali na coś zupełnie innego. Nie bardzo rozumiejąc kontekst całej produkcji, niespójny tekst o swoim rozczarowaniu piszą w komentarzach na YouTube.

„Średnie te zwrotki jakby na siłę. Refren faktycznie do Jagódki podobny. Dziwna nuta”, „W studiu Video zapowiadało coś fajnego .niestety teledysk i refren lipa”.


Chodź opinie są różne zdecydowana większość zgodnie twierdzi, że to prawdziwy hit na miarę Marcina Millera. Wiadome jest to, że nie każdemu może podobać się najnowsza premiera Boys. My jednak możemy polecić go wam w ciemno i zaprosić was do obejrzenia go na łamach naszego portalu.

Related post