Jeden z największych hitów grupy Playboys zyskał nowy tekst. Klub piłkarski Radomiak Radom zyskał nowy hymn?!

 Jeden z największych hitów grupy Playboys zyskał nowy tekst.  Klub piłkarski Radomiak Radom zyskał nowy hymn?!
Jakub Urbański jest pochodzącym z Radomia wokalistą uwielbianej przez wszystkich grupy Playboys. Zespół zdobył popularność takimi utworami jak „Lejde”, „Zwariowałem” czy „Fajna jest ta dziewczyna”. Na swoim koncie mają wiele nagród i wyróżnień muzycznych, a ich kariera nie zwalnia tempa.

Pierwszym utworem zespołu, który trafił do sieci był singiel „Nasza noc”. Piosenka szybko stała się hitem internetu, osiągając wiele milionów wyświetleń. Wczoraj do sieci trafiła kolejna wersja tego utworu. Panowie postanowili zmienić tekst by uhonorować klub piłkarski z rodzinnego miasta Jakuba Ubrańskiego. Grupa po 36 latach znów trafiła do Ekstraklasy więc jest co świętować.

RKS Radomiak Radom w Ekstraklasie. Z tej okazji specjalnie dla wszystkich Piłkarzy ich bliskich, kibiców, działaczy oraz fanów przygotowaliśmy razem ze sztabem klubu Niespodziankę. Utwór z teledyskiem dedykujemy wszystkim, którzy wierzyli, że się uda, że będzie dobrze nawet w najtrudniejszych momentach. Ten dzień to wielki dzień dla Historii Radomia i Sportu w Naszym mieście . Każdy z was Panowie Piłkarze, trenerzy zapisuje się na karcie czasu jako Legenda!. Jesteśmy fanami wszystkich Polaków i klubów, które reprezentują nasz kraj na arenach międzynarodowych, zawsze wspieramy, kibicujemy. Ale dziś Nasze serca biją tylko dla jednej drużyny!. Dziękujemy Panowie i Wielkie Gratulacje dla Was.
Awans Radomiaka!

Historyczna chwila! RKS Radomiak Radom awansował do PKO Ekstraklasa!

Opublikowany przez Radio Plus Radom Niedziela, 13 czerwca 2021

Utwór szybko rozniósł się po sieci i w ciągu kilkudziesięciu godzin osiągnął już pond 22 tysiące wyświetleń w serwisie YouTube. Komentarze pojawiające się pod teledyskiem świadczą o świetnym posunięciu ze strony grupy Playboys.

„Pomimo że słucham na codzień hip hopu ulicznego to to jest świetne wielkie gratulacje. Bracia od kibica Legii Warszawa nowy sezon jest nasz Legia Radomiak dwa dumne kluby Mazowsza”, „Bardzo mnie to cieszy Radom ma się teraz czym cieszyć. Wszyscy teraz świętują a muzyka zajebista a jakie zaangażowanie super . Ciesze się z całego serca Radomiak Radom”.

Redakcja portalu DiscoNews.pl gratuluje awansu do Ekstraklasy i życzymy kolejnych sukcesów. A wy tym czasem zobaczcie muzyczną niespodziankę od grupy Playboys na łamach naszego portalu.

Related post