Żona znanego wokalisty spełnia swoje marzenia! Premierowy utwór zespołu Loca już niebawem. Szykujcie się będzie się działo.

 Żona znanego wokalisty spełnia swoje marzenia! Premierowy utwór zespołu Loca już niebawem. Szykujcie się będzie się działo.

Loca a prywatnie Barbara Paduch to wschodząca wokalista w branży muzycznej. Można powiedzieć, że scena disco polo nie jest jej obca, gdyż jej mąż Artur Paduch jest wokalistą zespołu Exclusiv Boys. To on na codzień wspiera poczynania swojej żony i dodaje jej skrzydeł w spełnianiu marzeń o własnej karierze.

Chodź początki kariery nie są kolorowe Basia nie zrezygnowała z własnych marzeń. Muzyka, śpiew i taniec są z nią od dziecka. Zawsze kochał śpiew ale brakowało jej odwagi aby zrobić krok do przodu. W lipcu 2020 roku zrozumiała, że życie jest jedno stawiając wszystko na jedną kartę. Pierwsza piosenka została napisana dla chorych dzieci. Wierząc po cichu że jej muzyczny apel pomoże tym młodym bohaterom wydała utwór „Wszyscy razem”. Niestety rzeczywistość okazała się inna lecz nie spowodowało to zakończenia muzycznej drogi. Wręcz przeciwnie zmotywowało to ją do podjęcia kolejnych kroków m.in uczęszczanie na lekcję emisji głosu.

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się reportaż z planu zdjęciowego do debiutanckiego utworu Loca. Wspólnie z ekipą RakoczyFilm współpracującą z wieloma gwiazdami muzyki disco polo stworzyli klip do utworu „Motocyklistka”. Inspiracją do powstania piosenki jest prawdziwe życie wokalistki. Tematem przewodnim teledysku są motocykle jedna z wielkich pasji Barbary, która połączyła Ją również z mężem. Co będziemy wam dużo pisać zobaczcie sami making of z planu.

Co ciekawe Loca w rozmowie z portalem zdradziła nam, że to nie jedyny muzyczny projekt w jakim ją usłyszymy. Już niebawem wspólnie ze swoim mężem Arturem staną na jednej scenie jako „Sobie Przeznaczeni” ale o tym napiszemy wam w innym artykule. Śledźcie nasze media społecznościowe by być na bieżąco.

Related post