Zespół Exces znów zaskakuje!. Premierowy utwór „Śnić o Tobie” robi furorę wśród fanów.

 Zespół Exces znów zaskakuje!. Premierowy utwór „Śnić o Tobie” robi furorę wśród fanów.

Zespół Exces działa w branży disco polo dość krótko lecz bardzo efektywnie. W tym roku grupa obchodziła swoje pięciolecie działalności, które świętowano dość hucznie. Z tej okazji artyści zagrali swój jubileuszowy koncert, by wspólnie ze swoimi fanami świętować tak ważne wydarzenie. Nie obyło się bez prezentów, a największym z nich była złota płyta i ogrom podziękowań za ich twórczość.

Zespół Muzyczny Exces to wspaniała grupa, która docenia wszystkich swoich fanów na każdym kroku. W zamian za to funduje swoim odbiorcom coraz to nowe premiery. Najnowszy teledysk do utworu ,,Śnić o Tobie” to świeża premiera. I chodź utwór od niespełna kilku tygodni króluje w sieci już znalazł wielu odbiorców. Ponad 100.000 wyświetleń w miesiąc na kanale YouTube to naprawdę świetny wynik. Nad nowymi produkcjami czuwa lider zespołu Dariusz Polmański, który jak widać świetnie się w tym odnajduje.

Mamy dla was małą niespodziankę od zespołu. Za kilka miesięcy ukaże się następna nowość i to nie byle jaka. Numer bardzo taneczny i energiczny, który świetnie sprawdzi się na niejednej imprezie. A to nie koniec dobrych wieści, bo od maja 2022 Exces zaprasza na swoje koncerty w całej Polsce.

Tymczasem zapraszamy was do obejrzenia ostatniego singla grupy Exces na łamach naszego portalu.

Related post