Wokalista disco polo zmienił stan cywilny. Posypała się lawina życzeń.

 Wokalista disco polo zmienił stan cywilny. Posypała się lawina życzeń.

Do niedawna to on zabawiał gości weselnych, a kilka dni temu grali dla niego. Hubert Koczkodon lider i wokalista zespołu Martess to młody bardzo utalentowany i niezwykle ambitny chłopak. Chodź na co dzień wspólnie ze swoim czteroosobowym składem są świetnym zespołem weselnym świat disco polo nie jest mu obcy. W 2013 roku pojawił się pierwszy debiutancki singiel formacji „Usiądź mała”, który zapoczątkował lawinę premier.

W sobotni wieczór 2 października na swoich mediach społecznościowych młody wokalista pochwalił się zdjęciem z ważnego dnia w swoim życiu. Mężczyzna tego dnia powiedział sakramentalne TAK swojej ukochanej. Hubert i jego żona Paulina wyglądali naprawdę zjawiskowo co nie uciekło niczyjej uwadzę.

Pod zdjęciami, które wciąż pojawiają się na facebooku artysty, aż roi się od gratulacji i życzeń składanych z całego serca. My również do nich się dołączamy W imieniu całej redakcji DiscoNews.pl składamy najszczersze życzenia, na nowej drodze życia. Niech wszystkie dni wspólnego życia będą radosne, promienne i niezwykle szczęśliwe.

Related post