Uwielbiany wokalista disco polo spróbuje swoich sił na tanecznym parkiecie. Tegoroczna edycja „Tańca z Gwiazdami” zapowiada się ekscytująco.

 Uwielbiany wokalista disco polo spróbuje swoich sił na tanecznym parkiecie. Tegoroczna edycja „Tańca z Gwiazdami” zapowiada się ekscytująco.

Znamy już coraz więcej nazwisk uczestników tegorocznej edycji programu „Taniec z gwiazdami”! Oprócz Oliwii Bieniuk, Denisa Urubko, Kajry, Sylwii Bomby i Kingi Sawczuk na scenie zobaczymy Radosława Liszewskiego.

Radosław Liszewski to znany wszystkim założyciel i wokalista zespołu Weekend. Należy on do grona najpopularniejszych twórców muzyki disco polo. Muzyką zajmuje się już od przeszło 20 lat. Lecz głośno zrobiło się o nim w 2012 roku, a to wszystko za sprawą piosenki „Ona tańczy dla mnie”. Od tamtej pory artysta nie przestaje koncertować a z roku na rok jego lista największych hitów wciąż się powiększa.

Dziś internet obiegła informacja o tym, że Radek będzie kolejną osobą która dołączy na pakiet TzG. To nie pierwszy raz gdy gwiazdy muzyki disco polo uczestniczą w Polsatowskim show. Widzieliśmy już taneczne potyczki Czadomana czy Marcina Millera.

Kolejna już 12 edycja Tańca z Gwiazdami rusza już jesienią i to wtedy będziemy mieli okazję zobaczyć jak radzi sobie Radek na parkiecie. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że odbędzie się bez przeszkód poprzednią edycje pokrzyżował COVID -19. Polsat potwierdził, że hitowy show znajdzie się w jesiennej ramówce, niemniej zapowiedział zmianę dnia emisji. Od września 2021 „Dancing with the Stars” będzie nadawany w poniedziałki o godzinie 20.00. 

Radkowi życzymy powodzenia i czekamy na jego występy.


Related post