Udany debiut młodego artysty! Czarujący głos, rewelacyjne wykonanie i niezwykły talent. Mystery ma szansę na wielką karierę!

 Udany debiut młodego artysty! Czarujący głos, rewelacyjne wykonanie i niezwykły talent. Mystery ma szansę na wielką karierę!

Na naszym portalu wielokrotnie pisaliśmy już o debiutujących artystach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Tak jest w przypadku Łukasza Leś, który skrywa się za pseudonimem scenicznym Mystery. To kolejny artysta próbujący swoich sił w branży disco polo.

Co wiemy na dzień dzisiejszy o młodym wokaliście? Pewne jest chociażby to, że artysta ma niezwykły talent i niesamowity głos. Swój pierwszy utwór wydał kilka dni temu, a już znalazł się na językach wielu odbiorców muzyki tanecznej. Oznacza to, że został zauważony, a fani będą z zaciekawieniem śledzić dalsze losy artysty.

Jego debiutancki singiel „Lśnisz tej nocy” powstał przy współpracy z Radosławem Kudelskim liderem zespołu Bayera, który świetnie odnajduje się w romantycznych propozycjach. Inspiracją do powstania klipu były prawdziwe wydarzenia. Teledysk przedstawia historię pary narzeczonych, którzy planowali się pobrać. Przyszli nowożeńcy lada chwila mieli wziąć ślub, jednak ich najważniejszy dzień w życiu pokrzyżowała pandemia! Jednak ich uczucie przezwycięża wszystko, a para nie rezygnuje ze swojej miłości. Za całość odpowiedzialna jest firma Shotovani współpracująca z wieloma gwiazdami muzyki disco polo.

Debiut uważamy za udany, a Łukasz pod skrzydłami kolegów z branży ma szansę na wielką karierę w branży disco polo. Życzymy mu powodzenia i zapraszamy was do obejrzenia premiery na naszym portalu.

Related post