Sandra S odkrywa karty! Wokalistka ma słabość do szybkich samochodów. Jej nowe auto robi wrażenie!

 Sandra S odkrywa karty! Wokalistka ma słabość do szybkich samochodów. Jej nowe auto robi wrażenie!

Sandra S to nowa twarz w branży muzycznej która już zrobiła zamieszanie na rynku. Na swoim koncie ma już cztery świetne produkcję, a to jeszcze nie koniec. Jak pisaliśmy wam w poprzednim artykule artystka ma już przygotowaną jedną płytę i pracuje nad drugą.  Jej debiutancki singiel pt. „Big Klamoty” odbił się szerokim echem w kraju. Porównywana jest do Cardi B. chociażby ze względu na swój kontrowersyjny wygląd. Artystka ma już swoje wierne grono fanów, a ich liczba wciąż rośnie.

Na pewno wielu z was uważa, że samochód ma być wygodny, praktyczny, chociażby ze względu na liczne podróże związane z koncertami czy nagrywaniem klipu. Czy aby na pewno i Sandra S tak sądzi?. Odpowiedziała nam tylko jednym słowem – Nuda!. Dla tak kontrowersyjnej wokalistki liczy się nie tylko wygoda czy komfort jazdy. Samochód to nie tylko środek transportu, a coś więcej.

I chodź artystka ma słabość do szybkich samochodów i często zmienia marki zawsze kieruje się sercem. Według niej musi on idealnie pasować do właściciela dlatego też zanim dokona ostatecznego wyboru sprawdza wiele modeli. Tym razem wybór padł na Audi A6 samochód osobowy klasy premium. Biały kolor karoserii łączy sportowy charakter z niezwykłą elegancją idealnie pasującą do kobiety sami zobaczcie.

Related post