Rafał Brzozowski jednym z członków zespołu K.Martin! Polacy śmieją mu się w twarz! Czyżby sprawdzało się powiedzenie, że każdy kiedyś zaczynał od disco polo ?!

 Rafał Brzozowski jednym z członków zespołu K.Martin! Polacy śmieją mu się w twarz! Czyżby sprawdzało się powiedzenie, że każdy kiedyś zaczynał od disco polo ?!

Powiedzenie, że w internecie nic nie ginie teraz się potwierdza. W sieci właśnie wyłonił się prawie 20-letni teledysk z udziałem polskiego reprezentanta na Eurowizji. Rafał Brzozowski ulubieniec Telewizji Polskiej pięknie eksponuje w nim swoje młodzieńcze ciało.

Chyb nikt z nas nie wiedział, że Rafał zadebiutował przed kamerami jako członek zespołu K. Martin. Liderem formacji był Marcin Kiljan, który na początku lat 90. założył swój pierwszy zespół – Silver Points. Był także producentem w branży disco polo. Pod pseudonimem K. Martin wylansował m.in. Funky 5, Boyz Attack, Norman, North Boys, La Banda, Millenium, La Luna, Nicole, XXL, Nazir, Aquarium, Rommy Cover, Elena i Baby Dance. Współpracował także z zespołem Top One (jest autorem przeboju Ole! Olek!). W 2001 rozstał się z branżą disco polo, a wraz z nim zniknęły wszystkie zespoły będące pod jego opieką.

To właśnie w jednym z utworów K.Martina pt”Wołam cię” Brzozowski prężył swoje młode i umięśnione ciało do rytmów disco polo. Śmiało możemy stwierdzić, że w młodości prowadzący „Jaka to melodia” prezentował się bowiem nadzwyczaj apetycznie.

Ciekawe jak do tego wszystkiego odniesie się sam Rafał. Internet zalewają informacje na temat jego występu w disco polo niosąc z sobą mało pochlebne komentarze. Jak widać Polacy nie zostawiają suchej nitki na artyście śmiejąc mu się w twarz. Czy ta sytuacja zaważy na dalszej karierze Rafała?!

Related post